Oyun

Caves Of Qud: 15 Yılın Ardından Retro-Fütüristik Roguelike Macera Geliyor

Caves Of Qud, tam 15 yıllık bir geliştirme sürecinin ardından nihayet gelecek yıl piyasaya sürüleceği duyuruldu. Bu evrensel olarak beğenilen oyun, retro-fütüristik tatların benzersiz bir harmanını sunan bilim-fantezi temalı bir roguelike deneyimidir. Oyun, oyuncuları garip ve gizemli Qud ormanına davet ediyor ve 70 farklı mutasyon ve 24 kas seçeneğiyle sınırsız özelleştirme imkanı tanıyor.

Caves Of Qud, kendinizi oyun dünyasında “Her şeyi ve her şeyi” yapabileceğiniz birçok seçenek sunuyor. Karakterinize ekleyebileceğiniz ilginç özellikler arasında korkak kanatlar, çift kafalar, dört kol veya klonlama gücü bulunuyor. Bu sayede karakterinizi tamamen farklı bir hale getirebilirsiniz. Oyun aynı zamanda zengin bir dünyada ve çeşitli yaratıklarla karşılaşacağınız sürükleyici bir macera sunuyor.

Caves of Qud, Acclaimed Roguelike, to Launch in 2024

Geliştiriciler Freehold Games, Caves Of Qud üzerinde 15 yıl önce çalışmaya başlamış ve 2015 yılında erken erişime açmıştı. Şimdi ise yeni bir yayıncılık ortaklığı ile 2024 yılında erken erişimden çıkacak olan oyunlarını piyasaya sürmeye hazırlanıyorlar. Oyunu Steam üzerinden erken erişim yapısında edinmek mümkündür.

Caves Of Qud, retro oyun zevkini sevenler için oldukça heyecan verici bir deneyim sunuyor. Oyunun zengin içeriği ve muhteşem özelleştirme seçenekleri, oyuncuların büyüleyici bir dünyada kendilerine özgü bir macera yaşamalarını bekleniyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu