Film Tavsiyeleri

Hackerların Olduğu Film Önerileri

The Girl in the Spider’s Web

Analyzing the Hacks: The Girl in the Spider's Web Explained « Null Byte ::  WonderHowTo

Lisbeth Salander, ünlü bir hacker ve suçlu avcısıdır. Filmde, Lisbeth’in eski bir programcıdan aldığı bir dosya sayesinde, tehlikeli bir örgütü ortaya çıkarması ve kardeşini kurtarması gerekmektedir.

Mr. Robot

Mr. Robot'un final sezonundan tanıtım videosu yayınlandı

Elliot Anderson, günümüz dünyasının en zeki hacker’larından biridir. Fakat Elliot, psikolojik sorunlar yaşayan birisi olarak, sadece karanlık ağ üzerinden suçlu avlamakla kalmaz, aynı zamanda kendi hükümetine karşı bir devrim başlatır.

WarGames

WarGames (1983) - IMDb

Genç bir hacker olan David, tesadüfen bir askeri bilgisayar sistemine girer ve bir nükleer savaş başlatır. Film, David’in savaşı önlemek için çalışmasını konu alır.

Blackhat

In 'Blackhat,' hacking details ring true, security pro says - Los Angeles  Times

Chris Hemsworth’un canlandırdığı Nicholas Hathaway, bir hackerdır ve Amerika’nın en çok aranan suçlularından biridir. Hathaway, Çinli bir ortakla çalışarak, bir dizi uluslararası suç örgütüyle savaşır.

Snowden

Snowden' review

Bu film, eski bir NSA ajanı ve bilgisayar uzmanı olan Edward Snowden’in gerçek hayat hikayesini anlatır. Snowden, hükümetin vatandaşların özel verilerini izlediğini ortaya çıkarır ve halkın gözünde bir kahramana dönüşür.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu